CASH BACK

Waldemar WojciechowskiBez kategorii

CASH BACK

Zakup dowolny model LUCAS NANO w okresie od 24-05-2018 do 31-07-2018. Zarejestruj się na stronie cashback.hkaudio.com. Zgarnij 50 EUR w promocji Cashback.

JAK TO DZIAŁA?

-Od 24.05.2018 do 31.07.2018 kup model LUCAS NANO u wybranego dystrybutora w państwach członkowskich UE, Norwegii i Szwajcarii. *

-Zeskanuj lub zrób fotografię dowodu zakupu.

-Zarejestruj się do 15 sierpnia 2018 r. Pod adresem https://cashback.hkaudio.com/registration i wypełnij obowiązkowe pola oraz wklej skan lub fotografię dowodu zakupu.

– Po około 4 tygodniach po zakończeniu promocji HK-Audio przekaże Ci 50,00 EUR lub równowartość w PLN na wskazane przez Ciebie  konto.

KTÓRE PRODUKTY OBJĘTE SĄ PROMOCJĄ ?

Promocja dotyczy następujących modeli LUCAS NANO:

LUCAS NANO 608i, LUCAS NANO 605 FX, LUCAS NANO 602, LUCAS NANO 305 FX, LUCAS NANO 302. Żadne inne produkty nie są objęte promocją CASH BACK

CASHBACK jest  promocją producenta, 50,00 euro zostanie zapłacone bezpośrednio przez HK-Audio Music & Sales P.E. GmbH na wskazany rachunek bankowy. Posiadanie rachunku jest jednym z warunków uczestnictwa w promocji. CASH BACK nie będzie przekazywany w żadnej innej formie.

CASH BACK – STWÓRZ WŁASNĄ STREFĘ KIBICA

Zależy to od opcji połączenia twojego telewizora. Wiele modeli ma np. wyjście słuchawkowe. Wystarczy podłączyć wyjście słuchawkowe telewizora do wejścia multimedialnego urządzenia LUCAS NANO za pomocą kabla mini Jack – mini Jack .

Aby uzyskać najlepszą jakość dźwięku bez szumów, zalecamy całkowite zwiększenie głośności telewizora i dostosowanie wymaganej głośności urządzenia LUCAS NANO. W zależności od wyposażenia telewizora i LUCAS NANO możliwe jest również połączenie za pośrednictwem złącza RCA, jack i XLR lub nawet Bluetooth. Sprawdź instrukcje obsługi swojego telewizora.

Należy pamiętać, że LUCAS NANO nie zawiera kabli połączeniowych.

Jeśli chcesz wiedzieć o funkcjach każdego modelu LUCAS NANO, możesz znaleźć wszystkie informacje na stronie: http://hkaudio.com/products.php?sid=32

Jeśli kupisz LUCAS NANO jako zestaw złożony z dwóch LUCAS NANO, np. LUCAS NANO 305FX i LUCAS NANO302 otrzymasz zwrot 100,00 Euro.

Każdy zakupiony LUCAS NANO u oficjalnego sprzedawcy detalicznego HK Audio i sprzedawców zlokalizowanych w krajach UE, Szwajcarii i Norwegii bierze udział w promocji. Zarejestruj się do 15.08.2018, podając wszystkie obowiązkowe pola w formularzu rejestracyjnym. Pamiętaj, że promocja Cashback w Szwajcarii rozpoczyna się od 05.06.2018, a kończy 31.07.2018. W Polsce promocja rozpoczyna się 24.05.2018 i trwa do 31.07.2018 jak w większości krajów UE.

Po zakupie modelu LUCAS NANO nabywca  ma prawo do zwrotu lub wymiany na inny produkt przez okres 30 dni. Jeśli termin minie, sprawdzimy u sprzedawcy, czy produkt został zwrócony lub wymieniony, a jeśli nie, zwrócimy 50 EUR w ciągu 4 tygodni od ostatecznego terminu. Organizatorem i podmiotem odpowiedzialny jest HK-Audio Music & Sales P.E. GmbH. Zapoznaj się z regulaminem na https://cashback.hkaudio.com/. Jeśli masz jakiekolwiek problemy z rejestracją lub wątpliwości kontaktuj się z nami.

ZAPRASZAMY DO SKLEPÓW