• Lucas Nano 600 i Lucas Nano 300
 • Prawdziwie mobilne nagłośnienie

  Nowa seria Lucas NANO to profesjonalne nagłośnienie w najmniejszym możliwym formacie. Niezwykle kompaktowe i wyjątkowo lekkie zestawy nagłośnieniowe będą szczególnie doceniane przez mobilnych muzyków i DJ’ów. Wiele możliwości ustawienia sprzętu oraz niezwykła efektywność pozwalają na uzyskanie nowych wrażeń dźwiękowych. A wszystko to napędzane przez najnowsze technologie.

  Seria składa się z trzech modeli: Lucas Nano 600 Lucas, NANO 608i, a najnowszy dodatek do rodziny to LUCAS NANO 602. Każdy model wyposażony jest w inny paneli na subwooferze, a wraz z nim inny zestaw funkcji. Wszystkie trzy modele są identyczne, jeśli chodzi o system akustyczny, głośniki i jakość dźwięku.

  Spontaniczne jam session z użyciem gitar akustycznych i wokali. Przywitanie gości szampanem w holu. Ogrodowa impreza z okazji mistrzostw sportowych z przyjaciółmi.
  Dzięki systemowi Lucas Nano wszystkie te okazje zostaną wzbogacone profesjonalnym nagłośnieniem przy rozstawianiu którego nawet się nie spocisz. Dodatkowo zaraz po rozstawieniu system staje się niewidoczny i transparentny, dzięki czemu nie zaburza wystroju i nie zajmuje zbędnego miejsca. Dzięki wbudowanemu mikserowi, jedyne co musisz zrobić to podłączyć mikrofon, gitarę akustyczną, podkład z MP3 i dać się porwać muzyce!

 • Sztuka niemieckiej inżynierii

  Fenomenalne właściwości audio zestawów Lucas Nano to kwintesencja innowacyjnych technologii opracowanych przez HK Audio. Są nimi Multicell Transformer (MCT), który pozwala na dostarczenie doskonałych wysokich tonów przy ułamku wielkości oryginalnej tuby. Co więcej, MCT pozwala na zniwelowanie efektu nakładania się fal podczas łączenia dwóch kolumn wysokotonowych.

  Jest również innowacyjny system Anti-Resonance Bracing (ARB), który pozwala wykorzystać każdy pojedynczy watt na czystą energię dźwiękową w najniższych rejestrach.

 • Technologia Lucas Nano
 • Lucas Nano iPad
 • Wygoda obsługi

  Lucas Nano 608i to pierwsze, kompletne nagłośnienie z wbudowanymi ośmioma kanałami miksera cyfrowego i możliwością sterowania zdalnego przez iPada. Profesjonalnej jakości EQ, kompresor i efekty reverb pozwalają na uzyskanie niesamowitych efektów zarówno w trybie podstawowym jak i eksperckim. Wszystkie ustawienia mogą zostać zapisane jako presety. Dodatkowo wszystkie główne funkcjonalności dostępne są również jako pokrętła analogowe na panelu Lucasa Nano 608i – wszystko dla Twojej wygody.

  app-store

Lucas Nano 608iLucas Nano 608i to pierwszy, kompletny system nagłośnieniowy z wbudowaną możliwością sterowania za pomocą iPada. Osiem kanałów, imponujące efekty reverb, intuicyjny EQ i kompresor, możliwość strumieniowania przez Bluetooth to nowe, niesamowite możliwości czyniące obsługę systemu nagłośnieniowego łatwiejszą niż kiedykolwiek. Tak jak pozostałe modele z serii Nano, jest niesamowicie lekki (16,3kg) i poręczny.

 • Darmowa aplikacja na iPada do sterowania
 • Ośmiokanałowy mikser profesjonalnej jakości
 • Proste składanie i rozkładanie
 • Bluetooth: możliwość bezprzewodowego strumieniowania audio
 • Możliwość wielu konfiguracji
 • Dwie satelity z głośnikami 4,5″ i gwizdkami 1″
 • 10″ subwoofer
 • Obudowa z systemem „Anti-Resonance Bracing”
 • 130dB max. SPL
 • Technologia Multicell Transformer
 • Wzmacniacz 460W
 • Wygodny zestaw statywów (sprzedawane osobno)
 • Waga 16,3kg

Dane techniczne

Subwoofer Kolumna podwójna Kolumna pojedyncza
Max SPL szczytowe 123 dB™ 130 dB 124 dB™
Max SPL, 10% THD 120 dB™ 124 dB 119 dB™
Kierunkowość 90° x 60° 90° x +10°/-45°
Moc 300 W @ 8 ohm™ 160 W @ 4 ohm 80 W @ 8 ohm
Częstotliwość odpowiedzi 43 Hz – fx 175 Hz – 19kHz 175 Hz – 22kHz
Głośnik basowy 1x 10″
Głośnik średniotonowy 2x 4,5″ 1x 4,5″
Głośnik wysokotonowy 2x 1″ 1x 1″
Wymiary 35 x 49 x 47 cm 14,5 x 28 x 13,5 cm 14,5 x 14,5 x 13,5 cm
Waga 13.9 kg 2.4 kg 1.2 kg

 

Lucas Nano 300

Panel wejściowy LUCAS NANO 608 i

Kolumna wyposażona jest w mikser. Jest w stanie nagłośnić imprezy w systemie mono lub stereo do 120 osób a w systemie Twin-Stereo-Setup z systemem Lucas Nano 602 nawet do 200 osób.

 

 

LUCAS NANO 608i

OPIS SYSTEMU Lucas Nano 608i – plik .pdf
OPIS SERII  Lucas Nano 600

SYSTEMY NAGŁOŚNIENIOWE LUCAS NANO

Lucas Nano 608i LUCAS NANO 602/602 Twin Stereo System to kompaktowy i łatwy do instalacji system nagłośnieniowy dla muzyków lub Dj-ów z własnym zewnętrznym mikserem. Ten potężny system Twin Stereo System zawiera dwa zestawy LUCAS NANO 602, stereofoniczny kabel połączeniowy i dwa słupki S-Connect Pole LN – które pozwalają na przesyłanie sygnału z do satelit bez potrzeby używania kabli głośnikowych. Instalacja systemu jest więc łatwa, szybka i pozbawiona niepotrzebnych kabli! Podwójna moc NANO, łatwy transport, łatwy montaż – razem z LUCAS NANO Twin Stereo System sprawi że impreza nawet na 200 osób będzie dobrze nagłośniona!