Nowy właściciel systemu Cohedra w Południowej Afryce

nostrzakNagłośnienie koncertoweLeave a Comment

Glory Sound Hire, umiejscowiona w południowej afryce profesjonalna firma nagłośnieniowa mogąca poszczycić się współpracą przy imprezach rządowych oraz nagłaśnianiu wielu renomowanych zespołów na żywo, dołączyła do południowoafrykańskiej sieci użytkowników HK Audio COHEDRA.

Marka HK Audio nie jest obca firmie Glory Sound Hire, posiada ona duży system Country Array (10 kolumn CTA 208 Mid/High oraz 10 subwooferów CTA 118), system monitorowy Contour Series CT 115 oraz CN 115 oraz kilka systemów Projector. Ostatnią inwestycją była inwestycja w system liniowy COHEDRA składający się z 16 kolumn CDR 208 Mid/High oraz 16 subwooferów CDR 210. Całość napędzana jest rackiem procesorowym PR-16 wyposażonym w kontroler HK Audio FirNet oraz wzmacniacze LAB.gruppen FP 1000.

„Jesteśmy bardzo dumni że zainwestowaliśmy w COHEDRE i wzmocniliśmy nasze relacje z rodziną HK Audio” mówi Fosu Kwabena, właściciel Glory Sound Hire. „Dokładnie wiedziałem czego mogę spodziewać się z dzwiękowego punktu widzenia kiedy odwiedzałem fabrykę w St. Wendel. Spotkałem się z zespołem i słuchałem kilku systemów, które brałem pod uwagę przy rozbudowie systemu. Przy mistrzostwach FIFA oraz firmą rosnącą z dnia na dzień, system COHEDRA był najbardziej imponujący z wszystkich systemów mogących skalować się od średnich do największych imprez.”

David Myers, dyrektor sprzedaży dystrybutora sprzętu HK Audio, firmy Pro Audio dodaje: „Profesjonalizm w każdym calu, wynajęcie Glory Sound Hire to kompleksowa obsługa. Od profesjonalnych akustyków do pełnej ekipy od video, oni naprawdę wyciągną wszystko z Twojej imprezy i zaoferują Ci kompleksowe rozwiązania. Te umiejętności w połączeniu z wyjątkowym brzmieniem systemu COHEDRA stawiają ich na samym początku stawki.”

Joss Pack, właściciel Pro Audio: „Pracowałem z firmą Glory Sound Hire od momentu ich wejścia w na rynek nagłośnień i obserwowałem jak rosnie w siłę. Jest to idealna platforma dla systemu COHEDRA w Południowej Afryce i wiem, że z ich wiedzą i doświadczeniem wprowadzą nasz rynek na nowy poziom i staną się punktem odniesienia dla innych. HK Audio rośnie w naszym kraju niezwykle szybko i jest to dowód, że zmierzamy w dobrym kierunku, a ludzie czują potrzebę posiadania wysokiej jakości sprzętu nagłośnieniowego.”

Na zdjęciu (od lewej do prawej):Joss Pack (Pro Audio), Fosu Kwabena (właściciel Glory Sound Hire), David Myers (Product Manager Pro Audio), Christian Stumpp (HK AUDIO)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *